Bedava Fortnite Hesapları 2021

0 10

Bedava fortnite hesapları. Yeni bir fortnite hesap açmak ve oyuna sıfırdan başlamak yorucu olabilir. Bunun yerine fortnite bedava skin hesapları ve aşağıdaki fortnite bedava kostüm hesaplarından birisi ile giriş yaparak oyuna 1-0 önde başlayabilirsiniz.

Fortnite skin almak sanıldığı kadar kolay değil. İnternette birçok websayfası fortnite bedava skin alma konusunda bedava hesaplar paylaşmış ancak bu fortnite free accountların hiçbirisi gerçek değil ve neredeyse tamamına yakını fake hesaplar. Biz de bu yüzden fortnite hesabı oluşturarak sizlerle paylaşmak istedik.

Özel tekniklerle oluşturduğumuz bu fortnite hesap bedava listesinden bir hesap alarak oyunu sınırsızca oynamaya başlayabilirsiniz. Bedava fortnite skin hesap listesindeki hesaplar hızla tükenebilmektedir. Fortnite ücretsiz hesap listesinde yer alan tüm hesapları tek tek deneyin. Eğer fortnite hesapları bedava listesinden bir hesap alamazsanız merak etmeyin. İyi bir haberim var :). Hemen yorum kısmından bize yazın fortnite bedava skinli hesaplar listesinden size özel bir hesap gönderelim.

Fortnite bedava hesaplar ve şifreleri 2021

Güncel fortnite ücretsiz skin hesapları aşağıda verilmiştir. Bu hesaplar anlık olarak ve sürekli güncellenmektedir. Lütfen bir hesapla giriş yapamadığınızda sonraki hesabı deneyin. Bu hesapların şifreleri değiştirilebildiğinden girişte hatalar yaşanabilmekte. Eğer bir hesap alamazsanız bunu lütfen bize bildirin.

Hesap listesi günlük güncellenmekte ve yeni hesaplar eklenmektedir.

Fortnite ücretsiz mi ?

Fortnite oyununda hesap açmak ücretsizdir. Oyun ücretsiz olarak oynanabilmekte. Ancak bazı özellikleri kullanabilmek ve oyunda ilerleyebilmek için oyun için satın almalar yapmanız gerekebilir. Örneğin Skin yani yüz değiştirmek için satın alma işlemi yapmanız gerekebilir. Eğer ödeme yapmak istemiyorsanız ve oyunda daha hızlı ilerlemek istiyorsanız yukarıdaki hesap listesinden bir hesap seçimi yaparak devam edebilirsiniz. Bu hesaplarda sizleri birçok sürpriz beklemekte.

Fortnite nasıl pro olunur ?

Bu oyunda ilerlemek ve pro olmak için bazı temel görevleri gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Pro olmak için;

  • Ana bölgelere çok gitmeyin,
  • Herhangi bir LOOT sandığı bulduğunda nerede olduğunu hatırla,
  • Temel yapıların inşasında uzmanlaşın,
  • Klavye ya da oyun konsolu ( joystick) ayarlarınızı ‘Builder Pro’ olarak yapılandırın.
  • Av silahına geçmeden evvel diğer silahları kullanmayı deneyin.

Bedava hesap alamadınız mı ? fortnite v papel kodu bedava ve skinli hesap ya da istediğiniz bir hesabı bize yorumdan bildirin size yeni hesap gönderelim. 

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.