Hakkımızda

Hobi Tanıt, 1 Mart 2020 tarihinde kurulmuş bir hobi içerik sitesidir. Hedefimiz birçok farklı alandaki birbirinden güzel hobileri bu portalda sizlerle paylaşarak internetteki en büyük hobi paylaşım sitesi olmaktır. Hobi Tanıt online ortamdaki hobi konusundaki Türkçe kaynak eksikliğini gidermek amacıyla kurulmuştur. Bu alandaki akla gelen ilk blog olma vizyonuyla yola çıktık.Bu platformda el işleri, bahçe,tarım, yemek,mutfak,  sanat ve teknoloji gibi birçok alanda hobi önerileri hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Her gün düzenli olarak özgün ve kaliteli makaleler paylaşacağız. Ayrıca sitemize üye olarak hobilerinizi diğer üyelerle paylaşarak onlara değişik hobi fikirleri verebilirsiniz.

Hobiler boş zamanlarımızı iyi bir şekilde değerlendirmek için yaptığımız aktivitelerdir. Hobiler insanın boş zamanlarında kafasını dağıtmasını sağlayarak ruhsal ve fiziksel sağlığı için oldukça faydalıdır. Hobi sahibi olmak; stresi azaltır, iş hayatında başarıyı arttırır ve kendinizi ifade etmenin başlıca yollarından bir tanesidir. Ayrıca hobileriniz sayesinde(satranç,kitap okumak gibi)  zekanızı geliştirebilirsiniz. Hobi sahibi olmak yaşamınıza renk katar, hayata başka bir pencereden bakmanızı sağlar.

Hobi Tanıt, kurulduğu günden bu yana hobi adına her kategoride yazılar yazmaktadır.

Hobi Tanıt, kar amacı gütmeksizin çeşitli kategorilerde (konularda) gönüllü yazarlık yapmak isteyen herkese açıktır.

Hobi Tanıt, yenilikçi fikirlere daima açık ve kendini geliştirme odaklı bir projedir. Bunu da kendisine vizyon edinmiştir.

Gönüllü yazarlık, görüş, öneri ve diğer tüm sorularınız için İletişim sayfasını kullanabilirsiniz.

 

 

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.