One Punch Man Road To Hero 2.0 Takas Kodları 2021

6 1.508

One Punch Man Road To Hero 2.0 takas kodları ücretsiz olarak oyun içinde kullanarak ekstra para, elmas ve oyuncu kartı kazanabilirsiniz. OASIS GAMES LIMITED, kısa bir süre önce Google Play Store ‘da One Punch Man Road to Hero mobil oyununa devam serisini yayınlandı. Versiyon 2.0 devam oyunu orijinal oyuna oldukça benziyor ve boşta duran RPG deneyimi sunuyor.

Prim maddeleri ya da para birimi de dahil olmak üzere bazı ücretsiz ödüller istiyorsanız, vereceğimiz kodları oyun içinde takas bölümüne girmelisiniz. One Punch Man Road To Hero 2.0 takas kodlarını sizin için derledik, ayrıca nasıl daha fazla kod alabileceğinizi yazımızda yer veriyoruz. Zaman kaybetmeyin ve takas kodlarını deneyin! Unutmayın bazı one punch man takas kodu zaman sınırlamalı olduğundan dolayı çalışmayabilir.

Yeni takas kodları geldikçe yazımıza eklemeye devam edeceğiz.

One Punch Man Road To Hero 2.0 Takas Kodları 2021

Vereceğimiz kodları oyuncu bilgisi menüsü içerisinde yer alan Takas Kodu alanına yazmanız gerekmektedir. Tekrar hatırlatmak isteriz ki kodların geçerlilik süreleri bulunmaktadır. Bundan dolayı kodları hızlıca girmenizi öneririz. Kodların son denenme tarihlerini de ayrıca belirteceğiz.

Zero2Hero

Bu one punch man kodları son olarak 18.01.2021 ‘de denendi. Takas kodu alanına Zero2Hero yazıp onaylamanız gerekli. Bu kod çalışmıyorsa lütfen sayfanın altında yer alan yorum alanından bize bildirin.

RoadToHero2.0

Bu kod 1 temmuz 2020 ‘ de resmi facebook sayfası üzerinden paylaşıldı. Bu kod son olarak 15 Temmuz 2020 ‘de test edildi. Takas kodu alanına RoadToHero2.0 yazıp onaylamanız gerekli. Bu kod çalışmıyorsa lütfen sayfanın altında yer alan yorum alanından bize bildirin.

HeroReadyToGo

Bu kod son olarak 15 Temmuz 2020 ‘de denendi. Takas kodu alanına HeroReadyToGo yazıp onaylamanız gerekli. Bu kod çalışmıyorsa lütfen sayfanın altında yer alan yorum alanından bize bildirin.

HeroComingBack

Bu kod son olarak 15 Temmuz 2020 ‘de denendi. Takas kodu alanına HeroComingBack yazıp onaylamanız gerekli. Takas kodu oyun içinde ücretsiz olarak 1000 adet elmas vermektedir. Bu kod çalışmıyorsa lütfen sayfanın altında yer alan yorum alanından bize bildirin.

OnePunchIsBack

Bu kod son olarak 15 Temmuz 2020 ‘de denendi. Takas kodu alanına OnePunchIsBack yazıp onaylamanız gerekli. Takas kodu karakter ve eşya geliştirme için parçalar vermektedir. Bu kod çalışmıyorsa lütfen sayfanın altında yer alan yorum alanından bize bildirin.

Hero4fun

Bu kod son olarak 15 Temmuz 2020 ‘de denendi. Takas kodu alanına Hero4fun yazıp onaylamanız gerekli. Eşya, karakter ve bazı özel oyun parçaları vermektedir. Bu kod çalışmıyorsa lütfen sayfanın altında yer alan yorum alanından bize bildirin.

Discord Üzerinden Dağıtılan Takas Kodları

Günlük aktiviteler üzerinden takas kodlarını takip etmek isterseniz One Punch Man Road To Hero discord kanalına katılabilirsiniz. Discord üzerinden belirli aralıklar ile kodlar paylaşılmaktadır.

Discord üzerinden verilen one punch man road to hero 2.0 takas kodu listesi aşağıda paylaşılmıştır;

 • fbfollow123
 • 88b22f8b
 • 7RT4Q8ID
 • 8g649k1h
 • 9ap0h4r4
 • 8o52vg6u
 • g0089agt
 • R6ypGjNH 11/08/2021 kadar geçerli 1000 elmas kodu
 • thanksgiving2020 Son Kullanma Tarihi: 12/05/2021 (UTC)

Bu kodların geçerlilik tarihi genel olarak 1 ila 3 gün içinde bitmektedir. Daha fazla One Punch Man Road To Hero Takas Kodu için sitemizi ziyaret etmeyi ve discord üzerinden kanal sohbetini okumayı eksik etmeyin.

One Punch Man Road To Hero 2.0 Takas Kodları

One Punch Man Road To Hero Takas Kodları ile ilgili olarak edinmiş olduğumuz bilgileri sizlerle paylaşmaya çalıştık. One punch man 2.0 takas kodlarının sürekli olarak değiştiğini ve güncellendiğini dile getirebiliriz. Sizlerde ayrıca One Punch Man Road To Hero üzerindeki çeşitli takas kodlarını bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bunun yanı sıra One Punch Man Road To Hero oyunu ile ilgili olarak düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz ayrıca yukarıdaki code one punch man road to hero 2.0 listesinden bir kod alamadıysanız yorum bölümünden yazarak bizden isteyebilirsiniz.

6 Yorum
 1. Rafet

  üstteki kodlar çalışıyor ama discord kodları patlamış

  1. admin

   One Punch Man için verdiğimiz diğer takas kodları aktif yazı içerisinde belirttiğimiz gibi discord üzerinden verilen kodlar kısa süreli oluyor. Yeni takas kodları dağıtıldıkça eklemeler yapacağız.

 2. Yusa

  Takas kodları sorunsuz çalıştı yeni kod ne zaman eklersiniz?

  1. admin

   Discord üzerinden takipteyiz yeni kodlar geldikçe ekleyeceğiz.

 3. Binali

  Olmuyo kodlar

  1. Editör

   Kodlar güncellendi!

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.