Pokemon Oyunları Android ve iPhone 2021 Ücretsiz

0 171

Cep telefonu veya tabletiniz için Pokemon Oyunları mı arıyorsunuz? Bu yazımızda Android ve iOS için 2020 yılında en popüler Pokemon Oyunlarını listeliyoruz. Listemizde yer alan oyunların bir çoğu çoklu oyuncular ile oynanabilmekte.  Oyunları indirme bağlantıları üzerinden cihazınıza kurabilirsiniz.

Android ve iOS Pokemon Oyunları 2021 Listesi

Play Store ve Apple market üzerinde bir çok farklı pokemon oyunu bulunuyor. Bu oyunların bazıları internet bağlantısına ihtiyaç duyarken bazıları ise çevirim dışı olarak çalışıyor. Pokemon oyunları farklı yaş guruplarına hitap edecek şekilde tasarlandığını unutmayın. Şimdi gelin listemize bir göz atalım.

Bulu Monster

Bulu Adasında bir canavar eğitmeni olmaya ne dersiniz? 150 farklı canavara ev sahipliği yapan oyun keyifli zaman geçirmeniz için kolay bir arayüze sahip. Oyunun ismi Bulu Monster olması sizi şaşırtmasın. Mantık ve canavar çeşitliliği olarak Pokemon oyunlarından biri. Bulu Monster hakkında daha fazla bilgi edinmek için tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Android Versiyonu İndir Apple Versiyonu İndir

Nexomon

Nexomon canavarlarını toplayıp güçlendirerek savaşlar yapabilirsiniz. Efsanevi şampiyonlara karşı savaşın ve bu destansı yolculukta bir kahraman olun! Nexomon tanıtım videosunu izlemede oyunu es geçmeyin.

Android Versiyonu İndir Apple Versiyonu İndir

EvoCreo: Openworld Pocket Monster Trainer Game

Canavar yakalama ve arena savaşları ile keyifli zaman geçirmek istiyorsanız bu oyunu denemelisiniz. Eski canavar eğitmenleri ve ustalar için epik bir macerada 170’den fazla değişik canavar sizi EvoCreo da bekliyor. Oyun internet bağlantısına gerek duymadan çevirim dışı olarak oynanabiliyor. Alıştığımız Pokemon oyunları ile aynı ancak grafik kalitesi çok iyi değil ama keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Android Versiyonu İndir Apple Versiyonu İndir

Monster Clash 2

Monster Clash 2

Monster Clash 2, canavar eğitimi ve canavar savaşı üzerine bir RPG oyunudur. Ejderha ve peri türünde canavarları toplayarak oyunda ilerleyebiliyorsunuz. Oyunda pvp ve gerçek zamanlı savaş modları ile rekabet zirve yapıyor. Pet Alliance’ın sıralı versiyonu olarak, oyun, grafik tasarım ve yeni özelliklerin eklenmesinde büyük gelişmelerle sunuluyor. Dahası dünyanın her yerinden gerçek zamanlı olarak eğitmenlerle rekabet edebilirsiniz!

Android Versiyonu İndir Apple Versiyonu İndir

Pokémon Quest

Pokémon Quest

Pokémon Quest, görsel tasarımı olarak Minecraft benzeri bir dünyayı oyunculara sunuyor. Oyun içerisinde epic ve standart olmak üzere farklı pokemonlar edinebilir ve onları geliştirerek daha güçlü yapabilirsiniz. Çevirim içi farklı oyuncular ile oynayabilir ortak görevler yaparak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Android Versiyonu İndir Apple Versiyonu İndir

Pokémon Masters

Pokémon dünyasında yeni bir maceraya başla! Yepyeni Pasio adasını keşfedin! Pokémon Masters League olarak adlandırılan Pasio’da 3’e 3 savaş turnuvası modu ile gerçek kişilerle takım kurulabiliyor. Ünlü antrenörlerle savaşırken şampiyonluk yolunda yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Rakibinizin zayıf yönlerini hedeflemek ve büyük hasar vermek için üç Antrenör ve Pokémon’lu bir takım oluşturun!

Android Versiyonu İndir Apple Versiyonu İndir

Önermek istediğiniz farklı bir Pokemon oyunu var ise bize yorum olarak göndermekten çekinmeyin. Listemizi ara ara güncelleyeceğiz.

Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.