Spotify Premium Bedava Hesaplar 2021

0 9

Spotify premium bedava hesaplar. Merhaba. Bugün sizlerle spotify premium ücretsiz hesaplar paylaşacağım. Dünyanın en çok kullanılan müzik, video uygulamalarından birisi olan Spotify uygulamasında bazı özellikleri kullanabilmek için Spotify hesap açmanız, premium sürüme geçmeniz ve bunun için ücret ödemeniz gerekiyor. Ancak spohesap premium versiyondan ücretsiz yararlanabilirsiniz desem nasıl olur :).

Size sağladığımız aşağıdaki ücretsiz spo hesaplar ile Spotify premium özelliklerinden sınırsız olarak yararlanabilirsiniz. Bunlardan bir kısmı spotify aile hesabı olarak da tanımlanmıştır ve birden fazla kişi de kullanabilmektedir.

İnternette birçok web sitesinde ücretsiz spotify hesapları adı altında hesaplar paylaşılmakta ancak paylaşılan bu ücretsiz spotify premium hesapların hiç birisi gerçek hesaplar değil. Bizim aşağıda paylaşmış olduğumuz free spotify premium account listesindeki hesapların tamamı gerçek kullanıcı premium spotify hesaplarıdır.

Spotify premium kodları ve hesapları tamamen bizim oluşturduğumuz programla yapılmakta ve gerçek kullanıcılar tarafından test edildikten sonra paylaşılmaktadır. Siz de spotify ücretsiz kullanmak için aşağıdaki hesaplardan birisi ile giriş yapabilirsiniz. Aşağıdaki bedava spotify premium hesap listesindeki hesaplar hızla alınmakta ve tükenmektedir. Liste sürekli güncellenmektedir ve size özel hesaplar da sağlanmaktadır. Eğer bu spotify bedava premium hesap listesinden bir hesap alamaz ve girişte sorun yaşarsanız hemen yorum kısmından bize yazın ve size spotify premium kodu içeren gerçek bir hesap gönderelim.

Spotify ücretsiz premium hesaplar 2021

Spotify premium full bedava hesap listesi aşağıdadır. Lütfen bu spotify bedava premium yapma listesindeki hesapların hepsini deneyin. Yine de bu spotify ücretsiz yapma hesaplarından birisi ile giriş yapamazsanız bize yazın. Spotify premium hesap güncel listemizden size yeni bir hesap gönderelim.

Spotify premium nedir ?

Premium versiyonda;

  • Sınırsız müzik indirebilir,
  • Reklam engeli olmadan içerikleri dinleyebilir/izleyebilir,
  • Bilgisayarda kullanabilir,
  • Sınırsız şarkı atlama hakkından yararlanabilirsiniz.
  • Ayrıca önceden indirilen müzikleri internet bağlantısı olmadan dinleyebilirsiniz.

Spotify arkadaş ekleme nasıl yapılır ?

Bu özelliği kullanabilmeniz için hesabınızın Facebook bağlantısını yapmış olmanız gerekiyor. Eğer bunu yapmadıysanız önce Facebook’a bağlayın. Ardından;

  • Arkadaş bölümünde alt kısma gelin,
  • Arkadaşları Bul kısmını tıklayın.
  • Daha sonra Takip Et butonuna tıklayın.
  • Spotify arkadaş takibini bırakmak için de aynı yerden Takibi bırak yapmanız gerekmektedir.
Cevap Gönder

E-posta adresiniz yorumunuzda yayınlanmayacaktır.

Sitemizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılmaktasınız. Tamam Detaylı bilgi için tıklayınız.