Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?

Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?

Youtube’dan Nasıl Para Kazanılır?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni meslek grupları ortaya çıktı. Youtuber olmak da son yılların trend mesleklerinden bir tanesi oldu. Youtuberlar kazandıkları yüksek paralar ile gündeme sıkça gelmektedir.Biz de bu yazımızda Dünya’nın en büyük video platformu olan Youtube’dan para nasıl kazanılır? Youtube kanalı nasıl büyütülür? gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Youtube günümüzde en popüler video platformudur. Birçok alan ve kategoride binlerce video bulunan Youtube ile kanal sahipleri ciddi paralar kazanabilmektedir. Youtube kanallarının en önemli geliri Google Adsense reklamlarıdır. Youtube videolarında çıkan reklamların bin kere gösterilmesi ve  tıklanması durumunda kanal sahipleri Google Adsense’den para kazanmaktadır. Ancak son zamanlarda Google Adsense almak için kanal sahiplerinin belirli şartları yerine getirmesini gerekmektedir. Youtube kanallarının para kazanma butonlarının açılması için 1000 abonesi ve son 12 ayda 4000 saat izlenmesi bulunması gerekmektedir.

Youtube abone kasma

Youtube Para Kazanma Butonunu Açmanın En Kolay Yolu

Youtube abone kasma ve izlenme sayılarınızı arttırmak için sizlere bu yazımızda harika bir platform önereceğiz. Youtube para kazanma butonunuzun aktif hâle gelmesi için hilesiz bir şekilde abone ve izlenme kasabilirsiniz. Üstelik kanalınıza gelen aboneler silinmez ve kalıcıdır.Bahsettiğimiz platformun adı Youtube Abonem. Youtube Abonem ile çeşitli görevler yaparak coin kazanabilir. Ve bu coinleri isterseniz banka hesabınızdan çekebilir isterseniz kendi kanalınızın abone ve izlenme sayılarını arttırmak için kullanabilirsiniz. Bu basit görevlerden bazıları şunlardır;

  • Youtube kanallarına abone olmak
  • Youtube videolarını izlemek
  • Youtube videolarını beğenmek

Bu görevleri yerine getirdikçe hesabınızda coin birikir ve bu coinleri kendi Youtube kanalınızın abone kasma, izlenme sayısını arttırma gibi işlemler için kullanabilirsiniz. Görev yapacak vaktim yok ama youtube abone kasma hizmeti almak istiyorum derseniz de düşük ücretler karşılığında paketlerden satın alarak kanalınızı büyütebilirsiniz.

Youtube abone kasma, izlenme ve beğeni arttırma gibi hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız sisteme kolay bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra; sisteme giriş yapın ve görevlerim kısmından size uygun görevleri seçin ve yerine getirin. Göreviniz hemen onaylanır ve ödemenizi alırsınız. İsterseniz biriken coinlerinizi Youtube kanalınızı büyütmek için kullanabilir dilerseniz banka hesabınıza aktarın ve paranızı çekin..

 

Youtube abonem

 

4 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir